Зелената партија ДОМ на сите граѓани во Македонија им ја честита Новата 2021 година, со искрени желби за добро здравје, среќа и благосостојба.

Cestitka 01

2021 нека биде година на победа над корона пандемијата и надминување на здравствените и социо-економските последици од корона кризата. Обединети во различностите, заедно да продолжиме да градиме позелена, поправедна, европска иднина.

Среќни новогодишни и божиќни празници!

Одбери јазик

mkendefrsqtrsrnl

Пребарување

Контакт

ДЕМОКРАТСКА ОБНОВА НА МАКЕДОНИЈА - ДОМ 

ул. Даме Груев бр.5, зграда 1, влез 2, кат Мезанин
1000 Скопје, Република Македонија

Телефон 02/5112-900

Фах.        02/5112-900

e-mail: dommakedonija@yahoo.com

Претседателка: Маја Морачанин  
e-mail: m.morachanin@yahoo.com
тел: 02/5112-900 02/3224-150 

Социјални медиуми

Анкета