Адреса:
ул. Никола Вапцаров 18/1
1000 Скопје
Република Македонија
Телефон:
02/5112-900
Факс:
02/5112-900
Мобилен:
078404165, 076311601
Испрати е-порака
Останати информации:

e-mail:        Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Претседателка: Лилјана Поповска  e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
тел: 02/5112-900 02/3224-150

Портпарол:

Маја Морачанин

Одбери јазик

mkendefrsqtrsr

Пребарување

Контакт

ДЕМОКРАТСКА ОБНОВА НА МАКЕДОНИЈА - ДОМ 

 ул. Никола Вапцаров 18/1 1000 Скопје, Република Македонија

Телефон 02/5112-900

Фах.        02/5112-900

e-mail: dommakedonija@yahoo.com

Претседателка: Лилјана Поповска  e-mail: liljana4@t-home.mk
тел: 02/5112-900 02/3224-150

Портпаролка: Маја Морачанин 

Социјални медиуми

Анкета